Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 449zł

Zwroty

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia, takiego jak pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną. Możesz skorzystać z gotowego formularza odstąpienia od umowy (pobierz), ale nie jest to obowiązkowe. Jednakże w celu przyspieszenia procesu odstąpienia od umowy zalecamy pobranie powyższego formularza i przesłanie go do nas wraz z przedmiotem i dowodem zakupu. To znacznie ułatwi pracę naszego działu obsługi klienta.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Jako sprzedawca, możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 30 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Ponosisz odpowiedzialność tylko za zmniejszenie wartości przedmiotu wynikające z korzystania z przedmiotu w sposób inny niż konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcji. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem, ani nie odbieramy przesyłek z paczkomatów.

Zwrot środków nastąpi w ten sam sposób w jaki sposób została paczka opłacona, w przypadku wybrania wysyłki za pobraniem, zwrot nastąpi na wskazany przez kupującego numer rachunku bankowego.

W przypadku produktów zakupionych kartą podarunkową, kwota należna z tytułu umowy zakupu danego towaru zostanie zwrócona na kartę podarunkową, której użyłeś do zakupu na modiglow.com. Przykład: Jan Nowak kupuje produkty za 200 zł i płaci kartą podarunkową. Chciałby zwrócić przedmiot o wartości 50 zł. Po odstąpieniu od umowy kwota 50 zł wróci na jego kartę podarunkową.

15% zniżki dla subskrybentów
Zapisz się teraz, aby otrzymać bezpłatny kupon rabatowy.
    SUBSKRYBUJ
    Akceptuję regulamin Modiglow